Arnavutköy Reklam Ajansı

Yeni havalimanın yapılması ile adından çok da bahsedilmesine sebep olan Arnavutköy , aslında turizmi ile de bilinmekteydi.

Yeni çevreyolu bağlantıları ile de ilçenin gelişmişliğine katkı sağlanmasının yanında asıl hem ilçenin hem de ülkemize katkısı olan yeni havalimanıdır. Uluslararası olarak bir çok önem sahip olan bu istasyon ekonomik olarak da adeta uçakları gibi uçurmaktadır.

İçerisinde yer alan mağazaların ve hava trafiğinin katkısının yanında ilçede yeni başlayan yaşam alanları inşaatları ile kısa bir süre içerisinde ilçe tanınmaz bir hal alacaktır.

Bu çalışmalardan önce sahil kesimi ve ormanlık alanları ile bilinen ilçe artık ekonomisinin gücünü uluslararası düzeye çıkarmak için adımlar atmaktadır. Bu gelişmeler özellikle uluslararası düzeyde rekabet edebilecek reklam ajanslarının arayışına geçilmesine sebep olmuştur.

Bu sebepten öncelikle firmalar Arnavutköy Reklam Ajansı aramaları yapmaktadır. Bu aramadan kasıt aslında ilçede yer alan ajans değil ilçenin ve ilçenin geleceğini bilebilecek ajanslar ile çalışabilme düşüncesidir. Böylece firmalarını uluslararası düzeyde bilinirlik seviyelerine çıkarmak istemektedirler.