AVM Branda Baskı

AVM lerde özellikle satın almacıların en fazla aradıkları çalışmalardan birisi branda baskı dır. Çünkü avm lerde sürekli açılan ve kapanan mağaza olduğundan branda baskı oldukça ihtiyaç duyulan bir satın alma kalemi olmaktadır.

Baskı süreçleri içerisinde bir tedarikçi yer almaktadır fakat burada önemli olan avm lerin ihtiyaçlarını kuralları doğrultusunda en hızlı şekilde çözülmesidir. Çünkü açılan ya da kapanan mağaza var ise bunu müşterilerin fazla görmemesi gerekmektedir.

Bunların da yanında alanında uzman olmayan ve özellikle avm konusunda yetkinliği olmayan tedarikçilerin çokluğundan dolayı baskı firmaları da sürekli avm yönetimleri ile anlaşamamaktadır. Bundan dolayı satın almacılar veya pazarlamacılar sürekli avm lerde branda baskı için arayış içerisine girmektedirler.

Branda çalışmaları avm ler için oldukça bütçe harcanan kalemlerdendir fakat bu kalemleri kısmak istemektedirler. AVM yönetimleri tarafından brandaların hızlı , görseli düzgün ve ekonomik şekilde montajı önemlidir. Fakat tedarik kısmında bu üç maddeyi yerine getiren oldukça azdır. Bundan dolayı hepsini yapmaya kalkan firmalar genelde sorunla karşılaşmaktadır.

Fakat alanında uzman bir avm branda baskı firması ise avm yönetimlerinin sürekli çalıştıkları firmaların başında gelmektedir.