Avm kiralama firmaları

Alışveriş Merkezi ( AVM ) Reklam Ajansı

AVM kiralama firmaları araştırması yapan yatırımcılar artık avm de mağaza açma sürecini fikir aşamasından çıkan kurumlardır veya avm yatırımcıları olarak avm lerinde mağaza açmak isteyen kişilere ulaşmak isteyen yatırımcılardır.

Her iki yatırımcı hedef kitlesinde de hizmet veren avm kiralama firmaları alanında uzman avm leri ve perakende sektörüne hakim kişilerden oluşmaktadır. Bu kişiler sizlere zamandan çok karşılaşabileceğiniz maliyetlerden kurtarmaktadırlar.

AVM de mağaza kiralamak isteyen firmalar genellikle cadde mağazacılığına alışık yatırımcılardır ama avm lerin kuralları cadde mağazacılığına göre oldukça farklıdır. Bu firmalar sizlere özellikle bu süreçlerde yardımcı olmaktadır.

AVM Yatırımcısı bakımından ise bu yatırımcılar genellikle başka yatırımlarından elde ettikleri finansmanları avm yatırımına dönüştürerek daha fazla tüketiciye ulaşmak istemektedirler. Bundan dolayı kendi alanlarının dışında bir alana yatırım yaptıklarından dolayı avm kiralama firmalarının araştırmasına girmektedir.

Her iki yatırımcı bakımından da uzman olan kiralama firmaları sizleri en doğru iş ortakları ile buluşturmaktadır. Çünkü avm yatırımcıları kiralarını sürekli ödeyecek mağaza yatırımcıları ararken mağaza yatırımcıları da sürekli kar elde edebilecekleri avm ler aramaktadır. Bu doğru eşleşme aşamasında kiralama firmaları ortaya uzmanlıkları koymaktadırlar.

Eğer özellikle avm alanında uzman kişiler ile çalışılmazsa gün sonunda kiralarını alamayan avm yatırımları , kar elde edemeyen ve kapanan avm mağazaları olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu durum karşımıza çıkmaması için alanın uzman kişiler ile çalışılmasını önermekteyiz.