Beykoz Reklam Ajansları

Beykoz reklam ajansları, hedefli reklam anlayışını benimsemiştir. Bu reklam anlayışının belli başlı yaygın örnekleri bulunmaktadır.

Sosyal Medya Reklamları

Birçok sosyal medya platformu, feed’inize veya sayfalarınızın yanına reklamlar yerleştirir. Kullanıcıları hakkında farklı kişileri hedeflemeye yardımcı olabilecek birçok demografik bilgiye erişebilirler.

Davranışsal Reklamcılık

Birçok site ziyaretçilerine reklam vermek için geçmiş satın alma kararlarını kullanacaktır. Örneğin, Amazon genellikle müşterilerinin satın alma davranışlarına göre farklı ürünler önerir.

Arama Motoru Reklamcılığı

Google AdWords gibi arama motoru reklamları, kullandıkları anahtar kelimeleri reklamları tarafından kullanılan anahtar kelimelerle eşleştirmek için kullanıcıları arama motoru sorgularına göre hedefler.

Beykoz Reklam Ajansları ile Hedefli Reklamcılığı Etkin Kullanma

Beykoz reklam ajansları hedefli reklamcılığı etkili kullanma çalışma biçimini benimsemektedir. Hedefli reklamcılık, reklamını yaptığınız ürün veya hizmetlere ihtiyaç duyan bir kitle bulmanıza yardımcı olmak için inanılmaz derecede etkilidir. Ancak birtakım olumsuz yönleri de bulunmaktadır. Bazı insanlar ertelenebilir reklamınızı hedeflemek için bunlar hakkındaki kişisel bilgilerinizi yayabilirler.  Sonuçta bu bir gizlilik istilası olarak ortaya çıkabilir.

Beykoz reklam ajansları bu riski göz önünde bulundurarak hedefli reklamcılığın nasıl kullanılacağına ilişkin kritik birkaç ipuçlarını yakalamaktadır.

Beykoz Reklam Ajansları Özellikleri ve Fiyatları

Beykoz reklam ajanları kampanyalar yürütürken belli başlı ilkeleri göz önünde bulundururlar.

Şeffaflık İlkesi:

Ziyaretçilere veri topladığınızı ve bu verileri nasıl kullandığını bildirir. Ne kadar şeffaf olursanız, kitleniz onları gözetliyormuş gibi hissedecektir.

 

 

Kontrol Sağlama:

Sitenizdeki ziyaretçi verilerini reklamlarınızı hedeflemek için kullanmak isteyebilirsiniz. Ancak SSL sertifikaları, güvenlik duvarları, DoS ve daha fazlası gibi güvenlik özelliklerini uygulayarak kullanıcılara bir kontrol duygusu sunar. Bu, bir kullanıcının kullanıcı bilgilerini çalma şansını azaltır ve ziyaretçilerin korunmasına yardımcı olur. Hassas bilgiler kullanmaz.

Beykoz reklam ajansları, reklamlarınızı hedeflemek için topladığınız her bilgiyi kullanmaya ihtiyaç duymamaktadır. Örneğin, reklamları hedeflemek için sağlık koşulları, ırk, ilişki durumları ve cinsel yönelim gibi bilgileri kullanmaktan kaçınmaktadır.

Hedefli reklamcılık, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi pazarlamanın inanılmaz derecede etkili bir yolu olabilir. Bunun nedeni, reklamlarınızı alakalı bulan kitleleri tanımlamanıza yardımcı olmasıdır. Beykoz reklam ajansları, sonuç olarak pazarlama kampanyanızı çok daha uygun maliyetli hale getirir.