Beykoz Reklam Hizmetleri

Beykoz reklam hizmetleri hiçbir reklam kampanyasının film şeridinden satış sürücüsüne tek başına geçmeyeceğinin farkındadır.

Bu nedenle müşteri hizmetleri yöneticisi olarak kampanya oluşturma sürecine rehberlik etmektedirler. Müşteri hizmetleri Beykoz reklam hizmetlerinin önemli bir parçasıdır. Müşteri hizmetleri ve iş akışından bütçelere ve faturalandırmaya kadar, müşteri hizmetleri yöneticilerinin birçok sorumluluğu vardır.

Çoğu müşteri hizmetleri yöneticisi kariyerine giriş seviyesi yardımcı hesap yöneticileri olarak başlar. Sınırlı sayıda hesapta daha kısa bir sorumluluk listesi ile ipleri eline alır. Sahada ilerledikçe, müşteri memnuniyeti de artmaktadır.

Beykoz Reklam Hizmetleri Ajans Rolü

Beykoz reklam hizmetlerinin müşteri yöneticileri, bir ajansın yaratıcı çabalarını yeni bir hesapta ilk toplantıya liderlik etmekten bir kampanya için medya kuruluşlarını araştırmaya kadar reklamverenlerin ihtiyaçlarına göre şekillendirmektedir.

Müşteri işletmelerinin yöneticileri ile ilişkileri sürdürür, ajansın hesap ekibini tüm disiplinlerde denetler ve müşteriler için stratejiler geliştirir. Kısacası, müşteri hizmetleri yöneticisi, işin müşteriye tesliminin tüm yönlerinden sorumludur. Ancak hesap liderinin rolü, yalnızca bir müşteriye ne istediğini vermenin ötesine geçer. Müşteri hizmetleri yöneticileri, pazarları analiz eden ve reklamverenlerin malları ve hizmetleri için iş hedefleri geliştirmelerine yardımcı olan sorun çözücülerdir.

Beykoz Reklam Hizmetleri Günlük Rutin

Beykoz reklam hizmetlerinin müşteri hizmetleri yöneticileri için farklıdır. Ancak rutin görevler arasında müşteriler için durum raporlarının güncellenmesi, müşterilerden yaratıcı değişiklikler alınması, bu değişikliklerin yaratıcı personele aktarılması ve hesabın finansmanının denetlenmesi yer alır.

Günlük sorumluluklar, müşteri ilişkilerini sürdürmeyi ve büyütmeyi ve müşteri beklentilerini yönetmeyi içerir. Örneğin, kampanyaları yürütmek için zaman çizelgeleri hakkında gerçekçi kayıtlar tutar. Araştırma aynı zamanda hesap liderinin işinin bir parçasıdır. Müşteri ister traktör yapıyor ister kıyafet satıyor olsun, yönetici bir endüstri uzmanı olmalıdır.

Beykoz reklam hizmetlerinin hesap yöneticisinin günü, yeni bir uygulamayı tartışmak için bir müşteri toplantısıyla başlayabilir. Belirli bir kategoride satışları artırmak isteyen bir müşteri için bir beyin fırtınası da gündemde olabilir. Hesap liderleri ayrıca mağaza yürüyüşlerini müşterilerin rekabetine göz atmak, bulgularını yazmak ve müşterilerle paylaşmak üzere planlar. Ayrıca dergi ve gazete makalelerini günde birkaç kez yeni trendler için gözden geçirirler.

Beykoz reklam hizmetleri müşteri hizmetleri yöneticileri belirli kişilik ve çalışma özelliklerini paylaşır. Piyasadaki ani yön değişikliklerini hareket ettirirken birden fazla müşteri ihtiyacını dengeleyebilirler.