Billboard Reklam Kiralama Fiyatları

Outdoor ( Açıkhava ) mecralarında tercih ettiğiniz bir mecranın fiyatını öğrenmek istediğinizde aslında onun kiralama fiyatını öğrenmiş oluyorsunuz. Billboardlar genellikle belediyeler tarafından ihale usulü bir kuruma devrediliyor. Bu kurumlar da ağırlıklı outdoor ( Açıkhava ) ajanslarına ve markalara kiralama yapmaktadırlar. Büyükşehir haricinde ise bazı belediyeler bu işlemi kendileri yapmaktadırlar. Bunun yanında içerisinde billboard reklam alanı olan alışveriş merkezleri , oteller , okullar veya bu alana sahip herhangi bir firma da billboard alanlarını kiralayabilir.

İstanbul Billboard Reklam Kiralama Fiyatları

Bir çok kez dile getirildiği üzere İstanbul , billboardlar da en fazla kiralama yapılan ildir. Hem nüfusu hem de transit yollarında kesişim noktasında olması İstanbul’un billboardlar da en fazla tercih edilen il olmasına sebep olmuştur. Bundan dolayı en merak edilen noktalardan birisi İstanbul’da billboard kiralama fiyatlarıdır. Bu sizin seçmiş olduğunuz ilçeye veya noktaya , kiralama yapacağınız süreye , kiralama yapacağınız billboardların büyüklüğüne göre değişmektedir.

İstanbul’da Billboard nasıl kiralarım?

İstanbul’da genel olarak billboardlar tekbir kurumun elinde olmasına rağmen ilçelerde de çeşitli kurumlar billboard kiralama işlemi yapmaktadır. Fakat burada kiralama işlemi yapmaktan çok nasıl yaparım asıl sorulardan biridir. Sizin markanızı yöneten kişiler billboardları kiralayan firmayı arayacağı gibi bu işte uzman outdoor ( Açıkhava ) reklam ajanslarını da arayarak hem maliyetten hem de zamandan kazanabilirler.

İlginizi çekebilir:

İndoor Outdoor Reklam

Outdoor Reklam Alanları