Dilovası Reklam Ajansı

Dilovası , Kocaeli ilimizde yer almasına rağmen neredeyse tüm ülkemizin sanayi yükünü taşımaktadır. Gerek bu bölgede yer alan organize bölgesinin etkisi gerek ise ulaşım yollarının kesiştiği bölgede yer alması Dilovası’nın üretim bakımından ayrı bir noktaya almıştır.

İstanbul ‘a yakınlığının yanı sıra havalimanına , limana ve kara yolları bağlantıları ile hava,deniz ve kara taşımacılığı için kritik bir yerde bulunmaktadır. Buna bir de yeni yapılan çevreyolu ve Osmangazi Köprüsü’de eklenince bu bölgenin ulaşım bakımından değeri gittikçe artmaktadır.

Bir çok sanayi kuruluşunun burada yer alması bu markalar arasındaki rekabeti de arttırmıştır. Sadece ülkemiz özelinde değil bulunduğumuz coğrafya özelinde bir çok ülke ile rekabet edilmesi söz konusudur. Çünkü burada sanayi kuruluşları sadece ülkemize değil Dünya’nın bir çok yerine üretim yapmaktadır. Bu da rekabetin global düzeyde olduğu göstermektedir.

Karşımıza çıkan durumlarla mücadele ise farklarımızı ortaya doğru bir şekilde çıkarmamız gerekmektedir. Bu çıkarımlarda da elimizi güçlendirecek en önemli çalışmalar pazarlama iletişimi çalışmalarıdır. Sadece reklam çalışmaları değil prodüksiyon yani çekim hizmetlerinden pr yani halkla ilişkiler çalışmalarına kadar geniş çaplı çalışmalar yapılmalıdır.

Fakat bir çoğumuz hem işimizi hızlı çözmek için hem de sürece çok fazla hakim olmadığımız için tüm süreçleri reklam olarak algılarız. Hatta bu algıma sürecimizi eyleme de geçirerek reklam ajansı seçimlerimizi arama motorlarından yapmakta hatta Dilovası Reklam Ajansı kelime öbeğini kullanmaktayız.

Sektöre hakim bir çok kişi sanayi bölgesinde reklam ajanslarının olmayacağını bilmektedir fakat firmalar yine de kendilerine yakın ajanslar aramaktadır. Bu yüzden bu kelime öbeğini kullanmaktadırlar veya bazı firmalar Dilovası’nı bilen ve buradaki firmalarla çalışan ajansları aramaktadır. Bundan dolayı da Dilovası Reklam Ajansı kelimesini aratan reklamverenler de vardır.