Fikirtepe Reklam Ajansı

Fikirtepe, Kadıköy’e bağlı olan İstanbul’da son zamanlarda en çok değişime uğrayan semttir. Semt kentsel dönüşüm projesi nedeniyle büyük bir değişim içindedir. Semt önemli ve özel bir konumda bulunmaktadır. Önemli ulaşım ağlarına yakın olması semtin konumunu özel kılmaktadır.  Toplu ulaşım anlamında karayolu ile ulaşım anlamında seçenekler çeşitlilik göstermektedir. Bu anlamda bölgeye ulaşım kolaylıkla sağlanmaktadır.

Fikirtepe, her geçen zaman daha da modern bir yapıya kavuşmaktadır. Bölgeye pek çok modern konut inşa edilmiştir ve yapımı devam etmekte olan pek çok konut projesi vardır.  Bu anlamda bölge yaşam merkezi olmuştur. Bölgede hastanelerin, okulların ve otellerin sayısı artmaktadır. Ayrıca bölgeye ve çevresine yeni üniversiteler açılmıştır. Bu nedenlerden dolayı semtte nüfus da artış göstermektedir.

Semtin, yeni ve modern yapısı cazibeli bir bölge olmasını sağlamıştır. Bundan dolayı da bölgedeki kurumsal şirketlerin, ofislerin ve iş sahalarının sayısı artmaktadır. Ticaretin canlandığı bölgede rekabet de hız kazanmıştır. Bu anlamda şirketler, tanıtım ve pazarlama faaliyetlerine önem göstermektedirler ve reklam ajanslarına ihtiyaç duymaktadırlar. Şirketler, bölgeyi daha iyi bilmeleri ve hızlı, başarılı sonuç alabilmek için yakınlarındaki ajansları tercih etmektedirler. Bundan dolayı Fikirtepe Reklam Ajansı aramaları yapılmaktadır.