İlaç Dijital Broşür Ajansı

İlaç firmaları özellikle yurtdışı merkezli ilaç firmaları tanıtım malzemelerini artık basılıdan alarak dijitalleştirmektedir. Bunun yanında da bu firmaları takip eden yerli firmalar da aynı stratejiyi takip etmeye başlamaktadırlar. Böylece özellikle ilaç alanında dijital broşür yapanlara yani ajanslara ihtiyaç ortaya çıkmaktadır.

 

TST veya TTT lerin sağlık çalışanlarına kullandıkları materyaller artık dijitalleşerek hem maliyetten hem de zamandan kazanım söz konusu olmaktadır. Ayrıca dijitalin getirdiği kolaylıklar sayesinde özellikle yurtdışı merkezli firmalar sahadaki tüm çalışanlarına ulaşabilmektedir. Hedef kitleleri hakkında daha fazla veri elde edip CRM datası tutabilmekte aynı zamanda da hedef kitlelerine daha verimli yaklaşabilmektedir.

 

Sadece ilaç firmaları değil medikal cihaz firmaları görüntüleme cihazı firmaları gibi sağlık içerisinde yer alan bir çok firma dijital broşüre geçmektedir fakat bu geçiş süreçleri oldukça sorunları karşımıza çıkarmaktadır. Bu sorunlar ile ilaç sektöründe uzmanlaşmış dijital broşür ajansları ile aşabilirsiniz. Hem medikal içerik hem tasarım bakımından sizlere yardımcı olan bu ajanslar aynı zamanda da entegrasyon çalışmalarında da sizlere yardımcı olmaktadır. Yani ister yurtdışı merkezli bir firma olun ister yerli bir firma olun tüm bu süreçlerde sizlere yardımcı olabilecek birer iş ortağıdır bu ajanslar.