Metro Reklam Fiyatları

Metroya reklam vermek isteyen firmalar araştırmalarına başlamak için öncelikle fiyattan başlarlar ve metro reklam fiyatları kelimesi kullanarak araştırma yaparlar. Fakat bundan önce mecranın tüketicileri ile uygun olup olmadığını eğer uygun ise nasıl kullanım yapacaklarını araştırma yapmaları gerekmektedir.

Firmalar için öncelikli fiyat olduğundan fiyatını araştırır ve pahalı gelir ise kiralama işlemi gerçekleştirmezler ama bu arada neye göre pahalı olup olmadığını da belirtmezler. Çoğu firma Açıkhava veya daha da özelinde metrolarda tüketicilerine çok rahat ulaşarak oldukça satış yapabilecek durum da iken bu mecralara girmezler. Bu noktada iyi bir danışman iyi bir Açıkhava ajansı ile çalışılmasını öneririz.

Birim maliyet olarak bir anda diğer mecralara göre yüksek gelse de müşteri ve karlılık geri dönüşünü eğer hedef kitleniz burada ise diğer mecraların kat ve kat fazlası olarak geri alırsınız. Diğer mecralara sırf maliyeti daha az diye kiralama yapıyor iseniz orada da tüketici analizi yapmadığınız anlamına gelir. Nasıl gereksiz Açıkhava mecra kullanımı yapılmaması önerdiğimiz gibi gereksiz hiçbir mecranın kullanılmasını önermeyiz.

Tüketicileriniz daha doğru hedef kitleniz nerede ise orada mecra çalışmaları yapınız. Mecraların reklam bütçelerinden ziyade elinizdeki bütçe ile tüketicilerinize en iyi nasıl ulaşabilirim bunun analizini yapmanız daha doğrudur.

İlginizi çekebilir:

Reklam Panoları

Reklam Panoları Kiralama