Residence / Residans Reklam Ajansı

Karma yaşam projelerindeki oluşan rekabet reklam alanında özellikle oldukça hissedilmektedir. Fakat bu rekabetin hissedilmesinden çok yönetilebilmesi ve az maliyet ile çok etki yaratılması da önemlidir. Bundan dolayı proje yatırımcıları reklam çalışmalarını yürütür iken bir ajans ile çalışmaları önerilir. Bu öneri de de özellikle uzmanlığı önemlidir. Günümüz karma yaşam projelerinden bahsedildiğinden dolayı da uzmanlığı residans olan ajanslar ile çalışılması yatırımcılar için de daha hızlı hareket etmelerine yarar.

 

Klasik ve dijital mecraların neredeyse hepsinin kullanıldığı gayrimenkul sektöründe özellikle aracı kuruluşların da olması rekabeti daha da kızıştırmaktadır. Yatırımcılar yeri geldiğinde kendi aracı kuruluşları ile de belirli ortamlarda rekabete girmektedir. Bundan dolayı bu süreçlerde uzman bir ajans ile çalışılması önerilmektedir.

 

Bunların da yanında proje yönetimi sırasında da oldukça reklam ve tanıtım malzemesine ihtiyaç duyulmaktadır. Bu kısımda da ajanslar sizlere doğru bir yönlendirme ile yardımcı olarak basılı işlerinizden tanıtım materyallerinize kadar tüm süreçlerinizde maddiyattan ziyade zamanda da tasarruf etmenize yardımcı olacaklardır.